Кабмін вніс зміни до податкового кодексу

Законопроект передбачає введення уніфікованої форми інформації про ставки та пільги місцевих податків і зборів, та порядку її надання контролюючим органам.

Кабінет міністрів України схвалив розроблений Міністерством фінансів законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування місцевих податків і зборів», інформує Ukr.Media.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Прийняття даного законопроекту дозволить надавати інформацію контролюючим органам в електронному вигляді для подальшої автоматизації та наповнення інформаційної бази Державної фіскальної служби (ДФС). У повідомленні наголошується, що в даний час місцеві власті приймають рішення про встановлення місцевих податків і зборів на відповідних територіях (крім податку на майно) у довільній формі, що виключає будь-яку систематизацію ставок місцевих податків і зборів, і, відповідно, наповнення бази ДФС.

У зв'язку з цим законопроектом пропонується скасувати обов'язок місцевої влади щорічно приймати рішення про встановлення місцевих податків і зборів.