Жителі Київщини подали майже 8 тисяч декларацій про майновий стан і доходи

Жителі Київщини подали майже 8 тисяч декларацій про майновий стан і доходи

За підсумками кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2022 році, мешканці Київщини подали 7970 декларацій про майновий стан і доходи. 

Про це дізналася із повідомлення пресслужби Головного управління Державної податкової служби (ГУ ДПС) у Київській області.

 

Як зазначили у пресслужбі, мешканці Київської області також задекларували статки на суму 6,3 млрд гривень.

«З цієї суми до бюджету надійде 203 млн гривень податку на доходи фізичних осіб та майже 26 млн гривень Військового збору», – повідомили у ГУ ДПС у Київській області.

Також зауважили, що частина декларантів вже забезпечила надходження до Державного бюджету на суму 15 млн гривень ПДФО та 3 млн гривень Військового збору. 

Як поділилися у пресслужбі ГУ ДПС, найбільшу кількість декларацій було подано з доходом від отримання додаткового блага – 1371 декларація з вказаною сумою 133,5 млн гривень, з якої бюджет отримає 3,3 млн гривень ПДФО та 364 тисяч гривень Військового збору. 

«На другому місці за кількістю поданих декларацій – це спадщина не від родичів І та ІІ ступеня споріднення – 731 декларація на суму 314,3 млн гривень та задекларованими до сплати 12,8 млн гривень ПДФО та 3,8 млн гривень Військового збору», – розповіли у пресслужбі.

Також на дохід від продажу рухомого та нерухомого майна подано 257 декларацій, в яких жителі області вказали майже 60 млн гривень, з яких буде сплачено 1,7 млн гривень ПДФО та 421 тисяч гривень Військового збору.

Раніше повідомила, що від початку 2023 року платники податків Київщини сплатили до державного бюджету 2,4 млрд гривень (враховуючи податок на додану вартість, ПДВ). Це на чверть більше, ніж надходжень за той же проміжок часу торік.

Источник