Якщо у вас зникла дитина — негайно телефонуйте на 116 000! | Кримінал Києва

1

«Служба розшуку дітей»  – це департамент  громадської організації «МАГНОЛІЯ» створений для допомоги зниклим дітям та їх сім’ям. Вже понад 20 років «Служба розшуку дітей» робить все можливе, аби кожну зниклу дитину віднайти та убезпечити! 

Аби якнайшвидше розшукати зниклу дитини, потрібно діяти негайно! Тому важливо запам’ятати номер безкоштовної гарячої лінії «Служби розшуку дітей» — 116 000!
Гаряча лінія 116 000 — це помічник, якщо у вас зникла дитина, або є інформація про дитину в розшуку. 

Ви можете звернутися на гарячу лінію 116 000, якщо вам потрібна психологічна та юридична підтримка. Ми зробимо все аби допомогти вам з вашим зверненням. Наші консультанки — це належним чином підготовлені спеціалісти — соціальні працівники та психологи.

Всю інформацію про зниклу дитину, яка надійшла на гарячу лінію, наші менеджери оперативно направляють для подальшого розслідування поліції. Разом з цим, якщо на гарячу лінію зателефонував свідок і розказав, що бачив зниклу дитину, ми оперативно передаємо інформацію заявникам

Тому ми впевнені, що зателефонувавши на гарячу лінії 116 000 — ви точно отримаєте потрібну пораду та підтримку.

Публікація підготовлена в рамках суб-гранту проєкту EU4CSOs Emergency Actions за фінансової підтримки Європейського Союзу, що реалізується БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Її зміст є виключною відповідальністю суб-грантера проєкту EU4CSOs Emergency Actions — Служби розшуку дітей — і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

#StandWithUkraine #ПрямуємоРазом #EU4CSOsEmergencyActions 

Источник