ЄС схвалив перші у світі криптовалютні правила

Фото: Getty Images Країни ЄС затвердили перші у світі всеосяжні криптовалютні правила

На зустрічі міністрів фінансів ЄС в Брюсселі були схвалені правила, розроблені спільно з Європарламентом.

Країни Європейського Союзу у вівторок, 16 травня,  остаточно схвалили перший у світі всеосяжний набір правил для регулювання криптоактивів. Про це повідомляє Reuters.   Зазначається, що регулювання ринку криптовалют стало більш актуальним для регуляторів після краху криптовалютної біржі FTX.
  «Останні події підтвердили нагальну необхідність запровадження правил, які краще захистять європейців, що інвестували в ці активи, та запобігатимуть зловживанню криптоіндустрією з метою відмивання грошей та фінансування тероризму», — сказала головуюча в ЄС міністр фінансів Швеції Елізабет Свантессон.
  Правила вимагають, щоб фірми, які хочуть випускати, торгувати й зберігати криптоактиви, токенізовані активи та стейблкоїни у 27 країнах Євросоюзу, отримали ліцензію.
  Криптофірми хочуть визначеності в регулюванні, чинячи тиск на країни, щоб вони копіювали правила ЄС, а на регуляторів — щоб вони розробили глобальні норми для транскордонної діяльності.
  Велика Британія окреслила поетапний підхід, починаючи зі стейблкоїнів і розширюючи його на непідкріплені криптоактиви пізніше, але чіткого графіка запровадження правил немає.
  США зосередилися на використанні існуючих правил щодо цінних паперів для примусових дій у секторі, поки вони вирішують, чи запроваджувати нові правила і хто буде їх застосовувати.

Нагадаємо, раніше працівники Нацполіції у співпраці з ФБР США ліквідували мережу сервісів для обміну криптовалюти, здобутої злочинним шляхом. 

Вартість Bitcoin оновила максимум за десять місяців

Источник