Як Україна буде підтверджувати статус космічної держави » — новости экономики Украины | Экономика

Україна потенційно має значні кадрові та науково-технічні можливості для розвитку космічної галузі. Водночас обмеженість фінансування не дає змоги увійти нашій країні у нову фазу розвитку космічної індустрії.

Народний депутат України Сергій Тарута на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що в Одесі відбулась установча конференція представників регіональних інноваційно-космічних кластерів («Причорноморський», «Полісся», «Слобожанщина» та Дніпровського космічного кластеру) і було створено Всеукраїнське об’єднання інноваційно-космічних кластерів.

«Об’єднання інноваційно-космічних кластерів має дати новий імпульс для розвитку космічної галузі, сприятиме співпраці наших підприємств з міжнародними компаніями у створенні спільних продуктів та сервісів, в тому числі інтеграції України у структури Європейського космічного агентства та інших міжнародних організацій», – переконаний Тарута.

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів з різних регіонів дасть змогу координувати зусилля бізнесу, освіти та науки в цьому важливому секторі національної економіки.

Зазначимо, що саме Сергія Таруту обрали Президентом Всеукраїнського об’єднання інноваційно-космічних кластерів.

Економіст

Источник