Голова КОДА відзначив досягнення українських військових на Іграх нескорених у Дюссельдорфі (фото)

Голова КОДА відзначив досягнення українських військових на Іграх нескорених у Дюссельдорфі (фото)

Голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслан Кравченко зауважив, що українська команда на Іграх нескорених у Дюссельдорфі (Німеччина) вразила світ своєю мужністю та досягненнями. Він також привітав двох військослужбовців, які були у складі команди. 

Про це, як передає , стало відомо з публікації голови Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Руслана Кравченка.

 

«Сьогодні зустрілися зі спортсменами, які представляли у Німеччині Київщину. З гордістю та вдячністю привітав наших чемпіонів – Віталія Бородавку та Володимира Товкиса», – написав Руслан Кравченко.

Згідно його повідомлення, на Іграх у Дюссельдорфі Віталій у забігу на 100 метрів фінішував третім та здобув три нагороди в позамедальних заліках. 

Голова КОВА розповів, що Віталій Бородавка розпочав службу в Нацгвардії десять років тому. 

«Мав три бойові ротації у зону ООС, а з початку широкомасштабної війни стримував збройну агресію рф на Харківщині. Був важко поранений, але й досі проходить службу.», – додав очільник облдержадміністрації Київської області.

Також він зазначив, що серед спортивних досягнень ветерана Володимира Товкиса – три золота (в командному заліку у стрільбі з лука для новачків та у веслуванні на тренажерах на 1 та 4 хвилини) і третє місце з метання диска. 

«Зі службою пов’язане майже все доросле життя Володимира. Чотири роки тому він приєднався до лав Національній гвардії України, переважно воював на Донеччині. У вересні 2019-го отримав надважке поранення в голову на Світлодарській дузі. 11 днів провів у комі, але виграв у боротьбі за життя», – розповів Руслан Кравченко.

Як йдеться у повідомленні, цьогоріч Ігри нескорених об’єднали близько 600 учасників із 22 країн. Українська команда складалася з 25 ветеранів та військовослужбовців. Вони здобули рекордну кількість нагород. 

Раніше писала, що учасники національної збірної, що представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених», стануть амбасадорами України у ветеранській дипломатії. 

Источник