Генштаб ЗСУ: Відбито ворожі атаки на Донеччині, триває наступ на Мелітопольському напрямку

Генштаб ЗСУ: Відбито ворожі атаки на Донеччині, триває наступ на Мелітопольському напрямку

На Бахмутському напрямку ЗСУ відбили атаку противника в районі Кліщіївки Донецької області. На Мар’їнському напрямку – відбили сім атак ворога безпосередньо в районі Мар’їнки на Донеччині. Противник також намагався відновити втрачене положення в районі Новомихайлівки, але успіху не мав. 

Про це  стало відомо з вечірнього зведення Генерального штабу Збройних Сил України 25 вересня 2023 року (579 доби повномасштабного вторгнення росії в Україну).

 

“Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту”, – сказано у зведенні Генштабу ЗСУ.

Вказується, що упродовж доби на фронті відбулося 17 бойових зіткнень.

“Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною”, – констатують військові.

За даними Генштабу, на Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено. Визначені підрозділи збройних сил білорусі виконують завдання у прикордонних з Україною районах.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, продовжує обстріли населених пунктів з території рф, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України. 

Ворог завдав авіаційних ударів біля Леонівки Чернігівської області, Попівки та Пономаренків Сумської області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали понад 25 населених пунктів, серед них Клюси, Блешня, Грем’ячка, Костобобрів Чернігівської області; Біла Береза, Волфине, Миропілля, Рясне, Пожня Сумської області та Огірцеве, Гатище, Нестерне, Бударки Харківської області.

Источник