Гальтьє загрожує до трьох років в’язниці, якщо звинувачення в расистських висловлюваннях підтвердяться

Тренеру Крістофу Гальтьє може загрожувати тюремний термін за расистські висловлювання.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що під час роботи в “Ніцці” Гальтьє сказав спортивному директору клубу Жюльєну Фурньє, що в складі “не може бути так багато чорношкірих та мусульман”. Про це відомо з листа, який Фурньє надіслав босам “Ніцци”. 

Якщо звинувачення будуть доведені, тренера ПСЖ можуть засудити до трьох років позбавлення волі і оштрафувати на 45 000 євро.

Найближчий матч підопічних Гальтьє запланований на запланований на 30-те квітня. ПСЖ позмагається із “Лорьян” дома в рамках французької Ліги-1. БК Betera пропонує такі коефіцієнти на цю гру: перемога “парижан” – 1.2, нічия – 7.2, успіх “Лорьяну” – 14. Цей букмекер високо оцінений за надійність, технологічність та високі коефіцієнти.

Кілька днів тому “Парі Сен-Жермен” виступив із заявою на підтримку головного тренера Крістофа Гальтьє.

У своїй заяві “парижан” зазначили, що клуб підтримує Крістофа Гальтьє після численних неприйнятних погроз. Але суд має встановити правду. “Парі Сен-Жермен”, адміністрація клубу, гравці та весь персонал виступають проти нетерпимості на полі та поза ним. У заяві йдеться, що протидія расизму та будь-яким формам дискримінації є основним обов’язком клубу.

Тим часом фанати “Парі Сен-Жермен” закликали звільнити Крістофера Галтьє, якщо звинувачення в расизмі будуть доведені. У клубі вболівальників заявили, що якщо звинувачення проти Галтьє будуть доведені, залишити його в організаційній структурі клубу буде неприпустимо.

Екс-клуби Крістофа Гальтьє виступили також на підтримку обвинуваченого в расизмі тренера ПСЖ. 

Так, під час роботи в “Ліллі” в період Рамадану тренер забезпечував присутність медичної бригади, яка стежила за футболістами, які дотримуються посту. Сам Гальтьє намагався домогтися того, щоб у команді було не надто багато гравців однієї національності. При цьому жодної дискримінації (ні за кольором шкіри, ні з релігійних поглядів) він не допускав.

У “Ніцці” Le Parisien повідомили, що Гальтьє іноді дозволяв мусульманам раніше йти з п’ятничних відеорозборів, щоб вони мали можливість вирушити на молитву.