Фінансував бойовиків «днр» з доходів, отриманих в Україні — бізнесмену з рф повідомлено про підозру | Кримінал Києва

15

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру громадянину рф за фактом фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території або державного кордону України.

За даними слідства, підозрюваний до грудня 2021 року проживав та здійснював підприємницьку діяльність на території України.

Переїхавши до рф, він продовжив керувати бізнесом в Україні через довірених осіб. А після початку повномасштабного вторгнення рф почав надавати допомогу окупаційним силам.

За кошти, отримані від підприємницької діяльності в Україні, підозрюваний придбав та передав військову амуніцію та технічні засоби на потреби однієї з військових частин так званої «днр», що розташована на тимчасово окупованій території Донецької області в м. Горлівка.

Крім того, особисто прибувши до окупованої Горлівки, чоловік передав військовослужбовцям військової частини закуплені ним безпілотники, бронежилети, каски, а також іншу амуніцію та обладнання.

Загалом з кінця лютого 2022 року по липень 2022 року підозрюваний витратив на матеріальне забезпечення ворожої армії понад 750 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник