Ексголова КОДА одержав звання “Національного таланту КНР”

Ексголова КОДА одержав звання “Національного таланту КНР”

У Китайській Народній Республіці 17 листопада відбувся Національний конкурс науково-інноваційних проєктів “1000 талантів”. З-поміж переможців конкурсу опинився і ексочільник Київщини Максим Мельничук, який вчергове виборов звання “Національного таланту КНР”.

Про це дізналася із повідомлення ексголови Київської ОДА Максима Мельничука в Facebook. 

 

“Ми вибороли перемогу, і мені особисто, як академіку НААН України, д.б.н., професору Вінницького Національного аграрного університету, присуджено звання “Національного таланту КНР”. Таке визнання – результат моєї багаторічної науково-інноваційної праці із моїми колегами на всіх рівнях!”, – йдеться у дописі.

За його словами, таке визнання відкриває нові можливості для міжнародного ділового співробітництва наукових, освітніх та інноваційно-виробничих установ між Китаєм та України.

“Враховуючи значущість кожного позитивного дійства на зміцнення Української  Державності і наближення Перемоги і миру – хочу подякувати своїм Батькам, родині і рідним, всім однодумцям по роботі, особливо  керівництву і колективу ВНАУ, колегам із НУБІП, КНУ імені Тараса Шевченка і НААН України, нашим воїнам — захисникам і колегам-волонтерам на всіх рівнях, й запевнити у відданості справі служіння народові України і професійній справі! Дякую колегам і друзям з АН КНР, університетів, коледжів та компаній Шанхаю, Ханчжоу, Венжоу, Харбіну, Джудзі та Сінцангу! Ви – кращі! Разом – до Перемоги!”, – емоційно прокоментував подію ексочільник Київщини. 

Варто зазначити, що Мельничук не вперше стає лауреатом цієї премії. Крім того, він є Доктором біологічних наук, професором, Лауреатом премії «За визначні заслуги в аграрній науці», Почесним професором АН КНР, Академіком НААН України, автором понад 380 публікацій та патентів, з власною науковою школою з 3 докторами та 11 кандидатами наук. А у 2019 році Мельничук одержав «срібло» на виборах президента Академії аграрних наук. 

Нагадаємо, що Мельничук був губернатором Київщини з лютого по вересень 2016 року ще за часів президентства Петра Порошенка. Після звільнення його з посади, правоохоронні органи затримали на хабарі його заступника Ігоря Любка. У схемі отримання хабара підозрювався екстоді і сам губернатор Київщини Максим Мельничук.

Источник