Двох ексначальників управління КМДА підозрюють у незаконній передачі державної власності | Кримінал Києва

194

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора ще двом колишнім начальникам головного управління комунальної власності міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем.

За даними слідства, підозрювані, діючи в інтересах Федерації професійних спілок України та підконтрольних їй юридичних осіб, за відсутності правовстановлюючих документів, які б підтверджували право власності приватних структур на об’єкти нерухомого майна, підписували накази про оформлення на них права колективної власності.

Таким чином із державної власності вибули 12 об’єктів нерухомого майна – майнові комплекси загальною вартістю майже 267 млн грн площею понад 47 347 тис м кв, серед яких «Жовтневий палац», учбово-спортивна база «Святошин» та готель «Дружба».

В межах розслідування у кримінальному провадженні встановлено, що службові особи Федерації професійних спілок України, ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», ПрАТ «Укрпрофтур» та інших підконтрольних їм юридичних осіб з 1992 року по теперішній час, діючи за попередньою змовою групою осіб, здійснюють незаконне привласнення та відчуження курортно-оздоровчих, спортивних та інших державних комплексів, які перебувають у їхньому відданні. Такими діями державі спричинено збитки в особливо великих розмірах.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу співробітників ДКІБ СБУ.

За матеріалами Офісу Генерального прокурора України

Источник