Два десятки собак столичних кінологів пройшли тестування з пошуку зброї та вибухівки (фото, відео)

Два десятки собак столичних кінологів пройшли тестування з пошуку зброї та вибухівки (фото, відео)

Близько 20-ти службових собак поліції Києва успішно пройшли тестування по пошуку зброї та небезпечних предметів. Кращі з них у складі вибухотехнічних груп будуть працювати на деокупованих територіях.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні ГУ Нацполіції в Києві.

 

“Вони натрапляють на “небезпечний слід” за лічені хвилини, а пошук зброї та вибухових речовин, їхня звична справа – саме так можна охарактеризувати поліцейських службових собак столичної кінологічної служби”, – йдеться в дописі.

Зазначається, що подібні комплексні тестування відбуваються мінімум два рази на рік для всіх собак за різними напрямками діяльності. 

“Наразі ми перевіряємо вміння собак з пошуку вибухонебезпечних предметів, для чого заздалегідь підготували три різні локації: на місцевості, в багажі та у транспортних засобах. На роботу виділяється від чотирьох до шести хвилин, в залежності від рівня навченості собаки та складності самого завдання. Коли собака знайшла за комплексним запахом потрібний предмет, вона своєю поведінкою – сигнальною позою – повідомляє про це кінолога. Завдання можемо рахувати виконаним”, – зауважили в повідомленні.

Близько 20 службових собак продемонстрували високу ефективність у виявленні потенційно небезпечних предметів та на “відмінно” пройшли тестування. 

Нагадаємо, навесні 2024 року до Кінологічного центру на Київщині приїхали дві німецькі та 9 бельгійських вівчарок малінуа. Песики пройшли курс тренування в Нідерландах за напрямком пошуку вибухових речовин і зброї. 

Источник