ДСНС закупило 300 іграшкових собачок Патрон

ДСНС закупило 300 іграшкових собачок Патрон

В Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) придбали 300 іграшок у вигляді собачки-розмінувальника Патрона. Один такий сувенір обійшовся службі майже в півтисячі гривень.

Як стало відомо з повідомлення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 21 липня 2022 року управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС (*) уклало договір із ТОВ «Тигрес» (**) на закупівлю іграшок у вигляді собачки Патрона. Ціна договору склала 149 тис. гривень.

 

Згідно з договором, підрядник повинен був поставити 300 іграшкових собачок до 22 липня 2022 року. Ціна за одну іграшку складає 496,8 гривень.

Відмітимо, що на сайті «Тигрес» мяконабивна іграшка у вигляді собаки Патрона коштує 954 гривень.

Нагадаємо, пес Патрон – український собака-винюхувач вибухівки. Він став талісманом загону піротехніків, які займаються розмінуванням територій у Чернігівській області. Завдяки малій вазі, для собаки не становлять загрози піхотні міни, ні, тим паче, протитанкові. Патрон став символом українсько-російської війни і навіть нагороджений медаллю “За віддану службу”, а його господар Михайло Ільєв — орденом “За мужність” III ступеня. Минулого місяця в Києві створили присвячений Патрону мурал.

Источник