ДСНС Києва витратить 13 млн гривень на придбання оперативно-службових машин

ДСНС Києва витратить 13 млн гривень на придбання оперативно-службових машин

Головне управління (ГУ) Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у місті Київ планує придбати 13 оперативно-службових спеціалізованих автомобілів на базі автомобіля Renault Duster. На автомобілі готові витратити 13 млн гривень. 

Про це стало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

 

21 жовтня ц.р. ГУ ДСНС у місті Київ оголосило тендер на закупівлю оперативно-службових спеціалізованих автомобілів. Очікувана вартість автомобілів складає 13 млн 149,5 тис. гривень. 

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 29 жовтня, а сам аукціон має відбутися 31 жовтня.

Згідно тендерної документації, ДСНС планує придбати 13 автомобілів на базі Renault Duster. Автомобілі має бути пофарбований в білий колір, мати бензиновий двигун потужністю – 115 к.с., відповідати стандартам Євро 5 та мати п’яти ступінчасту коробку передач. Крім того, автомобіль повинен мати кондиціонер, протиугонний пристрій та центральний замок дверей з дистанційний керуванням. 

Також автівки повинні мати засоби буксирування спереду та ззаду, захист двигуна, комплект килимків в салоні, бризговики, автомобільні радіостанції, гучномовці, навігатори та системи відеореєстраторів. 

Автомобілі планують придбати до 23 грудня ц.р. 

Нагадаємо, аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ГУ ДСНС придбало у ТОВ “Валідус Спецавто» чотири спеціальних аварійно-рятувальних машин. За машини заплатили 62,8 млн гривень.

Источник