У команді президента України назвали 20 маленьких "перемог".
Команда Володимира Зеленського оприлюднила список досягнень чинного президента за перший місяць роботи на посаді. Відео-перелік 20 "перемог" оприлюднили на сторінці команди в Facebook, інформує Ukr.Media.
Серед досягнень президента називають те, що він відновив повноцінну роботу консультаційної групи в Мінську; запевнив міжнародних партнерів, що курс України на європейську інтеграцію незмінний; отримав від європейських лідерів підтримку позиції України щодо звільнення полонених і санкційного тиску на Росію; домовився про відновлення нормандського формату переговорів і дав зрозуміти, що переговорів з сепаратистами не буде.
Також повідомляється, що президент подав у Верховну Раду 16 законопроєктів, які обіцяв під час передвиборчої кампанії.
Щоправда, три з них ("всеосяжний" закон про імпічмент; закон про покарання за незаконне збагачення чиновників, що передбачає конфіскацію неправомірно нажитого майна, і законопроєкт про скасування формули Ротердам+ та її перетворення в Роттердам мінус) — винесли як три окремих досягнення.
Також у звіті про виконану Зеленським роботу згадується те, що він розпустив Раду 8 скликання і почав процес "масштабного перезавантаження" системи влади; почав перезапуск судової реформи; представив інвесторам стратегію відновлення Донбасу, починаючи з деокупованих територій, і розвіяв міфи про дефолт.
"Привернув великий бізнес до вирішення значущих соціальних проблем (закупівля швидких для лікарень, придбання житла для родин полонених моряків) без зворотних обіцянок і зобов'язань від влади", — повідомляє команда Зеленського.
Також наголошується, що президент змусив погасити заборгованість по зарплаті шахтарям; скасував обов'язковість шкільної форми; скасував драконівські штрафи за порушення правил роботи з готівкою, якими обкладали бізнес з 1995 року; остаточно врегулював використання мигалок і відкрив вулицю Банкову для людей.
Окремим досягненням Зеленського за перший місяць роботи його команда називає те, що президент встановив нову норму звернення до глави держави — на ім'я.
Оставьте ответ