Директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко залишає посаду

Директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко залишає посаду

Директор Департаменту міського благоустрою Київської міської державної адміністрації (КМДА) Тимур Ткаченко заявив, що триває його останній робочий тиждень на посаді керівника департаменту.

Про це дізналась з повідомлення самого Тимура Ткаченко на його сторінці у соцмережі Facebook.

 

У своєму повідомлення Тимур Ткаченко заявив, що триває його останній робочий тиждень на посаді директора Департаменту міського благоустрою КМДА. 

Він подякував колективу департаменту та “кожному, хто весь цей час був поряд, допомагав та підтримував”.

“Не прощаємось, адже попереду нові виклики та головне завдання — працювати заради нашої спільної перемоги”, – зауважив Тимур Ткаченко.

Тимур Ткаченко почав працювати в Департаменті міського благоустрою КМДА із січня 2020 року на посаді першого заступника директора Департаменту-начальника управління з контролю за благоустроєм.

На цей час департамент очолював Олексій Кулеба, якого пізніше голова КМДА Віталій Кличко призначив своїм заступником з питань самоврядних повноважень. Вже 8 лютого 2022 року президент України Володимир Зеленський призначив Олексія Кулебу головою Київської обласної державної адміністрації (КОВА), а з 24 січня 2023 року Олексію Кулебу призначено заступником Керівника Офісу Президента України.

Після звільнення Олексія Кулеби з посади директора Департамента міського благоустрою КМДА Віталій Кличко на період з 1 січня до 26 березня 2021 року поклав виконання обов’язків директора на Тимура Ткаченка.

Згодом Віталій Кличко розпорядився укласти з Тимуром Ткаченком контракт про проходження держслужби на посади директора Департаменту міського благоустрою КМДА на період соціальної відпустки основного працівника, на період дії карантину та до визначення переможця конкурсу на цю посаду.

Нагадаємо, директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук з 16 січня 2019 року перебуває у відпустці з догляду за дитиною.

Розпорядженням Київського міського голови від 28 серпня 2021 року №743 Тимура Ткаченка було визнано переможцем конкурсу на заміщення посади директора Департаменту міського благоустрою КМДА та розпорядженням від 14 вересня 2021 року №809 Віталій Кличко перепризначив його на цю посаду і знову тільки на період соціальної відпустки основного працівника.

На початку березня Тимур Ткаченко анонсував “початок великого прибирання Києва від незаконних «купав». Незаконні тимчасові споруди були прибрані на Дарницькому бульварі, на бульварі Вацлава Гавела, проспекті Правди, вулицях Колекторній та Нововокзальній, на проспекті Соборності та Кловському узвозі. 

Источник