«Динамо» здобуло довгоочікувану перемогу над «Кривбасом»: Шовковський прокоментував поєдинок

Виконуючий обов’язки головного тренера «Динамо» Олександр Шовковський поділився враженнями про виїзний поєдинок його команди проти криворізького «Кривбасу», у якому динамівці перемогли з рахунком 2:0.

«Було непросто. Ми потрапили у таку ситуацію, коли останнім часом не могли здобути такі бажані для нас залікові пункти. Внаслідок цього Мірча Луческу прийняв рішення піти у відставку. За цей час ми, перш за все, намагалися вивести хлопців на емоційно необхідний правильний рівень, а по-друге, дати їм новий сплеск бажання грати у футбол, причому, грати так, як ми це бачимо. Щось вдалося, щось не вдалося, помилки були, десь пощастило. Але вважаю, сьогоднішня перемога заслужена. Я чудово знаю Юрія Вернидуба, знаю у який футбол грають команди, які він очолює, наскільки агресивно та злагоджено атакують. Вони перебували на першому місці й, думаю, і надалі показуватимуть потужну гру», – сказав Шовковський на післяматчевій пресконференції.

За його словами, команда розуміла, що не має права навіть подумки допустити можливість програти супернику у мотивації та самовіддачі. А далі вже свою роль зіграли тактичні напрацювання.

Джерело