Держгеонадра можуть без аукціону віддати ще дві піщані ділянки на Київщині

Держгеонадра можуть без аукціону віддати ще дві піщані ділянки на Київщині

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) оприлюднила перелік ділянок надр корисних копалин місцевого значення, спеціальні дозволи на користування якими пропонується надати у користування. В Київській області буде видано два спецдозволи. Якщо не спецдозвіл подається одна заявка, спецдозвіл видається без аукціону.

Про це стало відомо з новини Nadra.Info з посиланням на наказ №444 від 13 грудня 2022 року за підписом голови Держгеонадр Романа Опімаха.

 

Зокрема, в Київській області оголошені спецдозволи на дві ділянки.

Назва ділянки

Місцезнаходження / призначення

Стартова вартість, гривні

Подали заявку

Північна і Південна частини ділянки “Коржі”

Броварський район, геологічне вивчення (пісок)

65 790

ТОВ “БК-Промбудресурс”

Ділянка “Трахтемирівська”

Бориспільський район, геологічне вивчення, пісок

454 180,50

ТОВ “Франко Сенд”

ТОВ “БК-Промбудресурс” засновано 4 лютого 2009 року. Статутний капітал – 1,1 млн гривень. Місце реєстрації – смт Баришівка Броварського району Київської обл. Власники (по 25%): Лук’яненко Сергій Олександрович, Грицюк Ірина Миколаївна, Губерник Людмила Валентинівна, Кононенко Василь Іванович. Керівник – Губерник Микола Петрович.

В публічних реєстрах немає ТОВ “Франко Сенд”. Ймовірно, компанія змінила назву або помилилися в Держгеонадрах. Єдина компанія зі схожою назвою та відповідними КВЕД – ТОВ “Сенд Маркет”, заснована 28 січня 2015 року у Львові. Статутний капітал – 50 тис. гривень. Співвласники ТОВ “Сенд Маркет” : Кленик Дана Данилівна (66,6%) та Могильний Василь Григорович (33,4%). Керівник – Ониськів Олег Дмитрович.

Заява разом із зазначеними у додатку 1 до Порядку (згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615) документами щодо отримання спеціальних дозволів на користування надрами зазначених ділянок надр приймається від претендентів Державною службою геології та надр України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16.

Останній день подання заявок 12.01.2023 року до 16:00 години.

З усіх питань звертатися: 03057, м. Київ, вул. Антона Цедіка, 16, кім. 416., Державна служба геології та надр України. Контактна особа: Кравченко Лілія Леонідівна – тел. (044) 536-13-33 (к. 416 в).

Якщо ніхто інший не звернеться до Держгеонадр із заявами на відповідні ділянки і родовища, їх отримають первісні заявники. Попередній перелік ділянок надр місцевого значення для надання у користування Держгеонадр оприлюднила 30.11.2022.

Нагадаємо, раніше Держгеонадра оголосило аукціон з продажу чотирьох спецдозволів на експлуатацію ділянок піску в Київській області. Аукціон завершиться наприкінці грудня.

Источник