Депутатів від “ОПЗЖ” пропонують позбавити мандатів у Київраді

Депутатів від “ОПЗЖ” пропонують позбавити мандатів у Київраді

На сайті електронних петиції Київської міської ради зареєстровано петицію з пропозицією звернутись до ВР, щоб та розглянула законопроєкт про позбавлення мандатів депутатів від «ОПЗЖ» у міських радах. Починати пропонують з Київради, де сидять представники одіозної партії та впливають на прийняття рішень і обороноздатність столиці. 

Про це, як передає , йдеться в в інформації на сторінці петиції №11816, зареєстрованої на сайті Київської міської ради. 

 

«Просимо звернутися до Верховної Ради з проханням розглянути законопроект 7476 про позбавлення мандатів депутатів місцевих рад від проросійських партій», – йдеться в петиції.

Як зазначила авторка петиції Вероніка Савастюк, у Київській міській раді сидять представники «ОПЗЖ». Вони є членами комісій і впливають на стратегічні проекти і обороноздатність Києва. До повномасштабного вторгнення ці самі депутати реєстрували проект рішення і просували російську вакцину “Спутнік”  Частина  цих депутатів взагалі виїхали за кордон і не з’являються на засіданнях.

“Депутатам проросійських партій не місце у Київській міській раді”, – резюмувала авторка петиції.

Петиція розміщена на сайті 9 березня 2023 року та відкрита для підписання.

Нагадаємо, електронна петиція, в якій українці просили Зеленського та Верховну Раду позбавити мандатів депутатів від “ОПЗЖ”, за 85 днів до кінця строку збору підписів набрала більше 33,9 тисяч голосів з необхідних 25 тисяч.

Згодом, як інформувала , Володимир Зеленський не захотів звертатись до ВР з проханням розглянути проєкти законів, які позбавляють мандатів депутатів всіх рівнів, обраних від “ОПЗЖ” і інших заборонених партій. 

Источник