Департамент патрульної поліції шукає постачальника сіна

Департамент патрульної поліції шукає постачальника сіна

Департамент патрульної поліції планує до літа придбати 31,5 тис. кілограм сіна для годування спортивних коней. За сіно планується заплатити 220 тис. гривень. 

Про це стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

17 березня Департамент патрульної поліції оголосив тендер на закупівлю сіна для годування спортивних коней, за яке хочуть заплатити 220 тис. 500 гривень. 

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 1% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 25 березня, а сам аукціон має відбутися 27 березня.

Згідно тендерної документації, планується закупити 31,5 тис. кілограм сіна. Зазначається, що доставка сіна (лугового різнотрав’я) повинна здійснитися в два етапи: 

  •  перша поставка сіна врожаю 2022 року проводиться в кількості 6 тис. кг протягом 5 (п’яти) діб від дати підписання договору;

  • друга поставка сіна врожаю 2023 року в кількості 25 500 кг повинна відбутися з 1 червня по 5 червня.

  • Сіно повинно бути придатним для годування спортивних коней, в квадратних тюках вагою від 12 до 16 кілограмів, зеленим, не прілим, не гнилим.

    Нагадаємо, Головне управління Державної податкової служби (ДПС) у м. Києві планує протягом року закупити 17600 пачок офісного паперу формату А4, за який планується заплатити 3 млн гривень. 

    Источник