ЦВК завершила підрахунок електронних протоколів: переможець першого туру Зеленський

За підрахунками 100% бюлетенів у першому турі президентських виборів перемагає Володимир Зеленський.

Центральна виборча комісія опрацювала 100% електронних протоколів, шоумен Володимир Зеленський перемагає в першому турі президентських виборів з результатом 30,24%, інформує Ukr.Media.

Чинний глава держави Петро Порошенко — на другому місці з рейтингом 15,95% електоральної підтримки. Таким чином ці два кандидати зустрінуться у другому турі, який повинні оголосити після того, як ЦВК прийме всі протоколи в паперовому вигляді.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко отримала 13,40% голосів.

Фінальні цифри інших кандидатів у президенти такі: Юрій Бойко 11,.67%, єдиний кандидат від демократичних сил Анатолій Гриценко — 6,91%, екс-глава СБУ Ігор Смешко — 6, 04%, лідер Радикальної партії Олег Ляшко — 5,48%, кандидат від партії «Опозиційний блок» Олександр Вілкул — 4,15%, кандидат від правих сил Руслан Кошулинський — 1,62%.

Інші кандидати набрали менше 1% голосів кожен.

Нагадаємо, національний екзит-пол прогнозував Зеленському 30,6%, Порошенку -17,8%.

Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

Національна громадська телерадіокомпанія України запросила кандидатів на посаду президента, що пройшли в другий тур президентських виборів, взяти участь у теледебатах 19 квітня.

Згідно з соцопитуванням, проведеним напередодні першого туру виборів, у разі виходу в другий тур Володимира Зеленського та Петра Порошенка, перемогу пророкували першому.