Цього тижня спецкомісія продовжить виїзні комісійні перевірки об’єктів відбудови, — Руслан Кравченко

Цього тижня спецкомісія продовжить виїзні комісійні перевірки об’єктів відбудови, - Руслан Кравченко

Цього тижня на Київщині продовжаться виїзні комісійні перевірки об’єктів відбудови. Зокрема у п’ятницю, 10 листопада, об 11:00 спецкомісія перевірить процес відновлення чотирьох багатоквартирних будинків у Бучанському районі.

Про це  стало відомо з допису голови КОВА Руслана Кравченка у соцмережі Facebook.

 

Зокрема, комісія побуває в селах Дмитрівка та Бузова.

 • с. Дмитрівка, вул. Садова, 8
 • с. Дмитрівка, вул. Садова, 10
 • с. Бузова, вул. Центральна, 17А
 • с. Бузова, вул. Центральна, 17Є
 • Слідкуйте за “КиївВладою”

  «Усі об’єкти відбудовують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Комісія вже перевірила 17 об’єктів. Це багатоквартирні будинки, школи, дитячі садки в Бишеві, Бучі, Ірпені, Броварах, Плоскому. Загалом на першому етапі перевіримо 56 об’єктів. Замовникам робіт за цими об’єктами є Київська обласна військова адміністрація», – повідомив Кравченко.

  Зазначається, що відповідну комісію створили в рамках виконання завдання Уряду та з метою посилення антикорупційної діяльності Київської ОВА. До її складу входять правоохоронці, технагляд, представники профільних департаментів КОВА, Держпраці, Спостережної ради з питань відбудови при КОВА, ДТЕКу тощо.

  «Запрошуємо долучатися до таких перевірок громадськість, мешканців, представників ЗМІ. Продовжуємо працювати над забезпеченням прозорості та підзвітності всіх процесів відбудови», – повідомив Кравченко.

  Источник