ЦНАП Дніпровського району столиці витратить понад 600 тисяч гривень на нові меблі

ЦНАП Дніпровського району столиці витратить понад 600 тисяч гривень на нові меблі

Управління (Центр) надання адміністративних послуг (ЦНАП) Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації провело тендер на закупівлю комплектів меблів. Загалом за умеблювання мережі ЦНАПів передбачено сплатити понад 600 тис. гривень, завершити роботи мають до кінця цього року. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні у електронній системі публічних закупівель Prozorro.

 

Згідно з повідомленням, переможець тендерів, підприємство, яке засноване на власності об’єднання громадян (ПГОІ) «Елкон-Дізайн» (32153207) має поставити меблі згідно з укладеними договорами, зокрема:

За результатами першого тендеру очікується постачання комплекту меблів для персоналу (Робоче місце адміністратора – 42 шт., Робоче місце з тумбою на дві шухляди – 2 шт. та Робоче місце керівника з тумбою на три шухляди). Сплатити за товар мають 199 тис. 912 гривень.

Згідно з результатами другого тендеру, постачальник зобов’язується поставити комплект тумб приставних у кількості 42 штук. Загальна сума договору складає 131 тис. 166 гривень.

За результатами ще одного тендеру укладено договір на поставку комплекту меблів (Стінка меблева у кількості 3 шт., Офісна стінка – 6 шт., Стелаж для одягу – 1 шт., Стелаж для документів понижений середній – 16 шт., Стелаж для документів з полицями закритий – 3 шт., Тумба для топана з ящиками – 1 шт). Загальна сума договору складає 188 тис. 800 гривень.

Проведення наступного тендеру завершилось підписанням договору на постачання комплекту меблів різних (Брифінг приставка – 3 шт., Конференц стіл на метало опорі – 1 шт., Журнальний стіл на металокаркасі – 9 шт., Стійка для заповнення документів – загалом 4 шт). Сума договору складає 85 тис. 992 гривні.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Загалом за комплекти меблів мають сплатити 605 тисяч 870 гривень. Завершити процедуру постачання меблів планують до 31 грудня 2023 року.

Що купували в столиці на минулому тижні дивіться у відео :

Нагадаємо, Управління освіти Дніпровської РДА оголосило тендери по відбору підрядників для встановлення системи оповіщення та автоматичної пожежної сигналізації у чотирьох навчальних закладах району. Обладнати школи сигналізацією планують до 25 грудня цього року, за роботи місцева влада готова заплатити майже 3 млн гривень.

Источник