Чому варто почати вживати олію авокадо: 5 вагомих причин

Олія авокадо приносить багато користі для здоров'я людей.

Отримана з авокадо олія вважається однією з найбільш корисних для здоров'я. І ось деякі підтверджені наукою переваги цього продукту, інформує Ukr.Media.

Здоров'я серцево-судинної системи

Олія авокадо зміцнює здоров'я серця і судин. Мононенасичені жири, що містяться у цьому фрукті, відмінно підходять для боротьби з гіпертонією.

Діабет

Це одне з найбільш поширених захворювань у світі. Мононенасичені жири з авокадо ефективні за наявності симптомів діабету, оскільки зменшують рівень цукру у крові.

Артрит

Якщо ви страждаєте на артрит, обов'язково додайте у раціон олію авокадо. Дослідження показують, що екстракт цієї олії зменшує скутість і знижує рівень болю у пацієнтів з артритом.

Здоров'я очей

Ця олія — чудове джерело лютеїну. А він є найпотужнішим антиоксидантом, який допомагає зберігати молодість очей і профілактувати розвиток таких їх хвороб, як катаракта і відшарування сітківки.

Здоров'я ясен

Олія авокадо попереджає появу хвороб пародонту, включаючи такі симптоми, як кровоточивість ясен і неприємний запах з рота. Це відбувається за рахунок протизапального впливу продукту, який перешкоджає впливу певного білка, що викликає втрату тканин і кісток.

Олія може застосовуватися під час приготування їжі. Вона витримує високі температури, не руйнуючись і не втрачаючи своїх корисних властивостей.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Источник