Чи виправдають чималі зарплати та премії члени НКРЕКП » — новости экономики Украины | Экономика

Наведення елементарного порядку в частині раціонального та цільового використання єврокредитів у розвиток відновлювальної енергетики в останні місяці стало одним з найбільш резонансних явищ в енергетичній сфері України.

Оцінюючи ефективність роботи НКРЕКП щодо перевірки держпідприємства «Гарантований покупець» (Гарпок), народний депутат України Олексій Кучеренко на своїй сторінці у Facebook зазначає, що НКРЕКП необхідно було розібратися щодо правомірності блокування на рахунках Гарпоку 3-х мільярдів гривень у листопаді минулого року. Ці кошти – залишок з наданих нам єврокредитів, які мали надійти виробникам відновлюваної енергії.

«Так як кошти не були сплачені і з їх розподілом відбувалася якась вакханалія, НКРЕКП в середині грудня розпочало перевірку Гарпоку. І я скажу, на те були причини. При чому вчора – 20 січня – сплив термін перевірки дій Гарантованого покупця, яка тривала цілий місяць.

Сподіваюсь, що результати своєї роботи вони представлять вже в найближчі дні. І своєю чесною, незаангажованою, професійною діяльністю почнуть виправдовувати свої чималі зарплати та премії, які оплачує їм споживач із своєї кишені», – впевнений Кучеренко.

Зазначимо, що в експертних колах і суспільстві в цілому останнім часом виникли великі сумніви щодо доцільності введення високих окладів для керівного складу державних корпорацій та регуляторів ринку електроенергії і комунальних послуг.

Економіст

Источник