Буковинська поліція знешкодила кримінальне тріо грабіжників та вимагачів. ФОТО | Кримінальні новини

15.07.2022 18:00

Викрили злочинну діяльність угруповання оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області та слідчі слідчого управління обласної поліції.

Як встановили поліцейські, певний час зловмисники погрозами змушували місцевого мешканця сплатити їм 35 000 гривень як повернення неіснуючого боргу. Після відмов вони вдалися до більш радикальних заходів. На одній із вулиць міста фігуранти напали на потерпілого, побили, відібрали мобільний телефон і, погрожуючи зброєю, висунули вимогу про надання окрім 35 000 грн, ще 10 000 грн — кожні два тижні.

У ході документування злочинної діяльності угруповання правоохоронці зафіксували перерахування на визначений ними рахунок кількох «траншів» — 20 000 грн.

У Чернівцях оперативники УСР, слідчі за силової підтримки спецпризначенців КОРД затримали двох учасників злочинної групи після отримання ними від потерпілого 10 000 гривень.

Встановивши місце перебування третього фігуранта, колеги з одеського управління стратегічних розслідувань провели заходи для його затримання в Затоці.

Двом затриманим повідомили про підозру. Третього доставляють з Одещини для повідомлення підозри. Вирішується питання про обрання запобіжних заходів.

За матеріалами поліції Чернівецької області

Источник