Бучанський центр адмінпослуг оновили, щоб було зручніше для людей

Бучанський центр адмінпослуг оновили, щоб було зручніше для людей

У Бучі оновили соціальний Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – там тепер у просторому й сучасному приміщенні прийматимуть громадян Бучанської громади. Це робитимуть працівники Управління соціальної політики та Сервісного центру Пенсійного фонду України.

Про це  стало відомо з повідомлення місцевої влади.

 

“Ми презентували (…) єдиний фронт-офіс для отримання соціальних послуг та послуг з пенсійного забезпечення. Це зручно, адже людина може отримати всі відповіді в одному місці”, – сказано в повідомленні, у якому цитують заступника Бучанського міського голови Сергія Шепетька.

Згідно інформації, у будівлі є адміністратор, який запропонує скористатися електронною чергою для отримання адміністративної послуги соціального характеру та направить вас до вільного  фахівця Пенсійного фонду. 

“Працює тут відтепер й ігрова кімната для найменших відвідувачів”, – кажуть організатори.

Вони також інформують, що у соціальному ЦНАПі можна оформити пільги, субсидії, державні соціальні допомоги сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю та інші види допомог. Наприклад, при народженні дитини, одинокій матері, допомогу для багатодітних сімей, послуги для пенсіонерів та внутрішньо переміщених осіб, гуманітарну допомогу тощо.

Источник