«Бровары» – серед сотні псевдоукраїнських Telegram-каналів, які працюють на росію

Служба безпеки України, розвідка Міноборони та ще низка українських відомств оприлюднили назви 100 псевдоукраїнських Telegram-каналів, які насправді працюють на росію. Перелік оприлюднив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

У спільній заяві відомств йдеться про те, в Україні є низка нібито незалежних Telergram-каналів, роботу яких насправді координує кремль через свої спецслужби – причетність таких ресурсів до російської влади раніше під час відповідних кримінальних проваджень фіксувала Служба безпеки України. Зокрема, йдеться про канали «Легитимный», «Сплетница», «Картель», «Резидент» та інші.


«Бровары» – серед сотні псевдоукраїнських Telegram-каналів, які працюють на росію


«Бровары» – серед сотні псевдоукраїнських Telegram-каналів, які працюють на росію«Бровары» – серед сотні псевдоукраїнських Telegram-каналів, які працюють на росію


«Бровары» – серед сотні псевдоукраїнських Telegram-каналів, які працюють на росію


Зазначимо, що серед сотні псевдоукраїнських телеграм-каналів значиться і псевдоброварський канал під назвою «Бровары».

«Закликаємо вас не користуватися цими каналами, адже їх роботу фінансує і координує росія. У жодному разі не довіряйте їм, оскільки такі майданчики поширюють фейки та маніпуляції і є частиною інформаційної війни проти України», – наголошують у повідомленні.

Крім СБУ та розвідки Міноборони, авторами спільної заяви є Рада національної безпеки та оборони, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство оборони, Міністерство культури та інформаційної політики, Міністерство цифрової трансформації та Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП.

ФОТО – IT-Техно

Джерело