Битва за Україну, день 386: війська РФ здійснили понад 75 атак на сході

Протягом минулої доби російські військові здійснили понад 75 атак на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Противник завдав 3 ракетних удари, зокрема, і по об’єкту цивільної інфраструктури Харкова. Також ворог наніс 29 авіаційних ударів та здійснив 79 обстрілів з реактивних систем залпового вогню.

Протягом доби ворог здійснив обстріли населених пунктів Хрінівка, Тимоновичі, Берилівка Чернігівської області; Єліне, Старікове, Атинське, Волфине, Степне, Кіндратівка, Покровка та Грабовське Сумської області та Леміщине, Стрілеча, Красне, Стариця, Вовчанськ, Бочкове, Бударки, Амбарне та Колодязне Харківської області.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник намагався наступати у районах Гряниківки, Білогорівки та Спірного. Здійснив артилерійські обстріли районів населених пунктів Дворічна, Гряниківка, Куп’янськ, Крохмальне Харківської області; Новоселівське, Невське, Діброва і Білогорівка Луганської області, а також Колодязі, Сіверськ, Спірне та Федорівка на Донеччині.

Джерело