Безперервний професійний розвиток для фармацевта

Більшість професій, особливо ті, що пов’язані з охороною здоров’я, дедалі більше усвідомлюють важливість безперервного професійного розвитку. Концепція безперервного професійного розвитку стосується ідеї, що навчання триває протягом усієї професійної кар’єри, щоб підтримувати відповідний досвід та знання.  

Безперервний професійний розвиток — це те, що допомагає фармацевтам зберігати, вдосконалювати і розширювати свої знання, досвід і компетентнції, розвивати свої особисті та професійні якості, що допомагають і їх професійній діяльності.  

Роль фармацевта з роками змінилася і стала більше орієнтуватися на пацієнта.Таким чином, для досягнення ефективної фармацевтичної практики необхідно дотримуватися та постійно підтримувати високі стандарти, і це досягається за допомогою постійного навчання.  

Фармацевти охоче відкликаються на можливості отримати або оновити знання. Це можуть бути зокрема різноманітні заходи.  

«Щотижневик Аптека» — професійне видання для фармацевтів – має і можливості (підписка, сайт, соціальні мережі), і відповідну експертизу (газета виходить з 1995 р.) для того, щоб залучати аудиторію, охочу до знань, допомагати в організації та проведенні навчальних заходів. Видання має ресурс Аптека.юа, в Києві базується офіс. За плечами «Щотижневика Аптека» вже є успішні кейси з хорошими результатами та позитивними відгуками.  

До переваг безперервного професійного розвитку можна віднести: 

  1. Відкритість до нових знань та можливостей. Коли ви вивчаєте те чи інше питання, ви можете знайти нову цікаву інформацію, про яку не знали раніше, або закритипрогалини в знаннях.    
  2. Безперервне навчання гарантує, що ваші знання та навички постійно залишатимуться актуальними, що критично важливо в такій сфері як охорона здоров’я.  
  3. Отримання нових знань важливе для розвитку емоційного інтелекту. Це може допомогти краще справлятися з викликами та стресом.  
  4. Розвиток впевненості у собі. Якщо ви вдосконалюєте свої знання та навички, впевненість у своїх силах та професіоналізмі теж зростатиме.  
  5. Мотивація ще краще допомагати пацієнтам. Час, відведений на навчання – інвестиція у вас, яка може допомогти відродити натхнення та мотивацію до роботи. 
  6. Фармацевти охоче відкликаються на можливості отримати або оновити знання. Це можуть бути зокрема різноманітні заходи.  

Пресслужба «Щотижневика АПТЕКА»