Без батька залишилося троє дітей: загинув Олександр Терещенко з Богданівки

Ще одна страшна звістка прийшла на Броварщину: на Сєвєродонецькому напрямку загинув Олександр Терещенко з села Богданівка.

Сім’я Терещенків пережила 12 страшних днів окупації Богданівки. Віта з трьома дітьми змогла виїхати з окупованого села до родичів за Київ із першим «зеленим» коридором – 19 березня. Чоловік Олександр  виїхав із Богданівки другим коридором – 21 березня.

Фактично відразу пішов у Броварський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (військкомат). Проте там сказали чекати виклику. І вже за три дні Олександр отримав повістку.


Без батька залишилося троє дітей: загинув Олександр Терещенко з Богданівки


Без батька залишилося троє дітей: загинув Олександр Терещенко з Богданівки


(Натисніть задля збільшення)

Воював Олександр на Сєвєродонецькому напрямку.

Про загибель чоловіка Віті повідомили в понеділок, 25 липня. Олександр загинув від осколкового поранення в голову.

У мирному житті він працював у будівельній організації, а у вільний час – захоплювався бджільництвом. «Чоловік мріяв повернутися з війни, розширювати пасіку і жити для дітей та сім’ї», –  каже Вікторія.

Олександру в березні виповнилося 42 роки. Без батька залишилося троє дітей: 18-річна та 17-річна доньки і 9-річний син. Віта прожила з Олександром у щасливому шлюбі 20 років. Жінка каже, що в неї був найкращий у світі чоловік: дуже люблячий і добрий.

Поховання Героя на місцевому кладовищі відбудеться 27 липня. Тіло загиблого воїна привезуть у Богданівку завтра об 11:30. Односельчан просять зустріти Героя і провести його в останню дорогу.

Царство Небесне і вічна пам’ять Герою.

Джерело