Багатоповерхівки в Ірпені відновлюють за урядовий кошт Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, — КОВА

Багатоповерхівки в Ірпені відновлюють за урядовий кошт Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, - КОВА

Одним із джерел фінансування відбудови в Київській області є Фонд ліквідації наслідків збройної агресії, підпорядкований Міністерству інфраструктури. За його кошти на Гостомельському шосе відновлюють черговий житловий об’єкт. Заплановано відновлення перекриттів багатоповерхівок, мурування й утеплення фасаду будинків, внутрішнє оздоблення квартир та коридорів загального користування.

Про це  дізналася з повідомлення Київської ОВА 29 вересня 2023 року.

 

“Багатоквартирний будинок значно постраждав під час активних бойових дій. 

У ньому були пошкоджені фасад та міжповерхові перекриття, вибиті вікна і двері, понищені внутрішні інженерні мережі та комунікації”, – констатують у Київській ОВА.

Військова адміністрація Київщини каже, що капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку вже розпочали. 

“На об’єкті заплановано відновлення перекриттів, мурування й утеплення фасаду, внутрішнє оздоблення квартир та коридорів загального користування. Також у ньому встановлять вікна та двері. Крім того, на пошкоджених ділянках влаштують внутрішні мережі електро-, водопостачання й опалення. Наразі триває демонтаж пошкоджених частин будівлі”, – сказано в релізі.

Після закінчення всіх робіт з реконструкції та ремонту до рідних домівок зможуть повернутися 206 родин. Це близько 560 людей, які мешкали тут до війни. 

“Відбудова регіону триває”, – наголошують у КОВА.

В адміністрації нагадують, що Ірпінь (Бучанський район Київщини) – один із найбільш постраждалих населених пунктів на Київщині через повномасштабне вторгнення рф. Одразу після деокупації в регіоні розпочалася відбудова пошкоджених житлових будинків, щоб люди могли якнайшвидше повернутися додому.

Источник