АРМА передано майно дочірнього підприємства “Газпрома”, яке фінансує збройну агресію рф

АРМА передано майно дочірнього підприємства “Газпрома”, яке фінансує збройну агресію рф

Офісом Генпрокурора ініційовано передачу в управління АРМА об’єкту нерухомості понад 1000 кв м та 4 автомобілів, що належать представництву дочірнього підприємства ПАТ “Газпром”.

Про це стало відомо з повідомлення Офіса генпрокурора.

 

За даними слідства, представництво російського підприємства ПАТ “Газпром” здійснює свою діяльність на території України.

«Це російська транснаціональна компанія, яка контролюється РФ через федеральне агентство по управлінню державними активами. Від її діяльності сплачуються податки до РФ. Таким чином наповнюється бюджет країни-агресора та фактично надається фінансова допомога її збройним формуванням в умовах ведення бойових дій проти України», – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою”

Слідство вважає, що кошти отриманні представництвом ТОВ “Газпром експорт” спрямовувалися для фінансування збройної агресії рф.

Досудове розслідування здійснює ДБР за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, та виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України (ч. 4 ст. 110-2, ч. 3ст. 436-2 КК України).

Источник