Аксесуари до УЗД-сканерів Kaixin: види та особливості

Ультразвукові дослідження — найбезпечніший вид додаткової інструментальної діагностики. Ця процедура дуже швидка та інформативна. УЗД можна зробити для будь-якої тварини як у клініці, так і на фермі. УЗД аксесуари Kaixin суттєво розширюють можливості ветеринарних УЗД-сканерів.

Види аксесуарів до УЗД-сканерів

Численні аксесуари, якими доукомплектовуються УЗД-сканери, призначені для того, щоб поліпшити якість обстеження тварин і зробити процес дослідження якомога зручнішим.

Аксесуари до УЗД сканерів Kaixin — це:

  • Візок-підставка. Такі пристосування бувають різних форм і розмірів, мають спеціальні полиці та виїмки для аксесуарів, датчиків і гелю. Візки виготовляються з міцних матеріалів, які добре піддаються очищенню та знезараженню. Для мобільності ці конструкції обладнуються коліщатками.
  • Спеціальні окуляри. Таке ветеринарне обладнання Biovet призначається для застосування на виїзді, за яскравого сонячного світла, коли незручно вдивлятися в зображення на дисплеї. Картинка відображається лише на верхній частині лінз окулярів, а нижня залишається вільною. Це дає лікарю можливість бачити все, що відбувається навколо, і контролювати ситуацію. Кріплення окулярів на голові надійне та легко регулюється. Зображення з апарата приймається без затримок і викривлень, оскільки окуляри підключаються до приладу через кабель.
  • Змінний акумулятор. Придбавши кілька запасних акумуляторів, можна забезпечити стабільну та безперебійну роботу обладнання, адже їх можна швидко замінити в разі нестачі заряду чи відсутності можливості підключитися до електромережі. За допомогою спеціального адаптера та докстанції можна швидко заряджати акумулятори будь-де та будь-коли.
  • Тримачі приладів. Для полегшення проведення УЗД-діагностики зручно користуватися спеціальними кріпленнями. Наприклад, тримач у вигляді рукавички фіксує апарат на руці, даючи змогу розташувати екран максимально комфортно. Рукавичка з приладом надійно фіксується на зап’ясті за допомогою липучки.
  • Сумка для УЗД-сканера. Для безпечного транспортування сканера передбачено сумку, виготовлену з товстої шкіри. Додатково ущільнені стінки сумки надійно запобігають можливим пошкодженням.
  • Зовнішній монітор. Цей аксесуар здебільшого застосовується під час роботи у клініці. Висококонтрастний і яскравий дисплей підтримує всі колірні формати та забезпечує чітке зображення.

Компанія БІОВЕТ пропонує широкий асортимент аксесуарів до УЗД-сканера, які значно полегшують проведення діагностики та роблять процес максимально комфортним.