4 небезпечних властивості імбиру, про які необхідно знати кожному

Якщо у вас виникли якісь сумніви — краще проконсультуйтеся з лікарем, чи сумісний імбир з вашими препаратами.

А знати про них потрібно, адже не всім можна вживати імбир, інформує Ukr.Media.

У мережі зараз багато різних порад, але не можна сліпо слідувати їм. Приміром, давно відомі цілющі властивості імбиру, але мало хто знає про його протипоказання. А знати про них потрібно, адже не всім можна вживати даний продукт.

Цей корінь використовувався з давніх часів завдяки своїм антиоксидантним і антисептичним властивостям. Він був свого роду панацеєю майже від усіх хвороб. Але імбир має і протипоказання, про які потрібно знати. Є люди, яким цей корінь не принесе нічого, крім шкоди.

4 типи людей, яким імбир протипоказаний.

Імбир протипоказаний вагітним жінкам

Вагітним жінкам слід виключити імбир зі свого раціону. Хоча він є протиблювотним засобом і зменшує важку нудоту, у той же час він збільшує перистальтику, тобто кишкові скорочення, які сприяють травленню. Крім того, присутність гінгерола може погіршити кислотність шлунка, а також створювати абортивні ефекти, які стимулюють скорочення і розширення матки.

Імбир протипоказаний людям із зниженим вагою

Оскільки імбир зменшує апетит і спалює жир, він протипоказаний людям з недостатньою вагою. Його властивості можуть перешкоджати спробам збільшити вагу.

Імбир протипоказаний людям із захворюваннями крові та проблемами кровообігу

Корінь імбиру має антикоагулянтні ефекти, і тому допомагає зменшити утворення згустків в артеріях, знижуючи рівень холестерину в крові і знижуючи кров'яний тиск. Але він протипоказаний пацієнтам з гемофілією через збільшення кровотоку, а також страждаючим серцево-судинними захворюваннями.

Імбир протипоказаний людям, що приймають деякі медикаменти

Імбиру слід уникати під час терапії протизапальними і гіпотензивними препаратами, а також при прийомі антикоагулянтів і препаратів, що перешкоджають тромбоутворенню через його властивості сповільнювати згортання крові.

Як і всі лікарські рослини, імбир потрібно використовувати з обережністю, не зловживати ним. Його використовують у трав'яних чаях, для приготування різних страв і навіть як афродизіак, але не можна забувати про його протипоказання.

Источник