13,5 тис. жителів Київщини отримували послуги Київської обласної служби зайнятості з початку 2023 року.

13,5 тис. жителів Київщини отримували послуги Київської обласної служби зайнятості з початку 2023 року.

Протягом січня 2023 року 13,5 тис. безробітних отримали послуги Київської обласної служби зайнятості. Всього впродовж січня-лютого 1,1 тис. внутрішньо переміщених осіб (ВПО) отримали статус безробітного. 

Про це  повідомили у пресслужбі Київського обласного центру зайнятості. 

 

Як повідомляє центр зайнятості, 1,1 тис. ВПО отримали статус безробітного, а загалом упродовж січня 989 роботодавців пропонували шукачам роботи 2,3 тис. вакансій. 

“Київська обласна служба зайнятості продовжує надавати зареєстрованим безробітним соціальну послугу з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Існуючі освітні процеси враховують потреби роботодавців та підвищують конкурентоспроможність по шукачів роботи на ринку праці. З початку року послугами профпідготовки та підвищення кваліфікації за направленнями служби зайнятості скористались 44 безробітних”, – зазначають в центрі зайнятості. 

Повідомляється, що роботодавці Київщини мають найбільшу потребу у водіях, продавцях, слюсарях, швачках, електромонтерах, а також у лікарях та медичних працівниках.

На період дії воєнного стану реєстрація безробітного здійснюється в день подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного до обраного нею міського, районного, міськрайонного центру зайнятості або філії регіонального центру зайнятості особисто, під час безпосереднього відвідування, в електронній формі за допомогою засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія), у тому числі мобільного додатку Порталу Дія або за допомогою електронних сервісів Державної служби зайнятості (покрокова інструкція за посиланням). 

Також документи, які необхідно надати для отримання послуги перегляньте за посиланням. 

Нагадаємо, протягом 2022 року 55,5 тис. безробітних отримали послуги Київської обласної служби зайнятості. Всього впродовж минулого року працевлаштовано 12,3 тисяч осіб.

Источник